gloriavici

Forum sojuszu Gloria Vici+


#1 2008-04-17 12:21:35

Craven121

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 71
Punktów :   

Ostatni dzień wojny

Niestety wyglada na to że wojnę przegralismy, sojusznicy z ARCIN oferują nam zniszczenie ich najsilniejszego przeciwnika, nie wiem czy się zgadzać, bo w zasadzie to nieczemu juz nie bedzie służyć. Planuje wziąc rozejm z nimi ale bez zawarcia pokoju gdyż nie wiem jak wszystko sie jeszce potoczy, co wy sądzicie o tym, co powinnismy zrobić po wojnie?

Offline

 

#2 2008-04-18 15:23:50

Adamussimo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 66
Punktów :   

Re: Ostatni dzień wojny

Myślę, że wojna się skonczyła i zmęczeni zołnierze chcą wrocic do rodzin...
Nie uważam, że trzeba się jeszcze uciekać do karania Pawła07 za to że walczył - walka była fair z jego strony! Powstrzymaj więc zapędy kolegów z Arcin...
Trzeba przyznać, ze członkowie NATO okazali się sprytniejsi w tej wojnie, chociaż pomógł im trochę system (blokada walk na ostatnie 1.5 dnia)!
Cel został osiągnięty - Maruś został spolowany i dostał sporą nauczkę - może nauczy się respektu.
Proponuję zawieszenie broni i nie atakowanie się wzajemne! Jeśli jednak Marek z pola znów jakiś numer wywinie, nie zawachamy się przed ostrym odwetem!!!

Ostatnio edytowany przez Adamussimo (2008-04-18 15:29:16)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.genelia-siddharth.pun.pl www.gra-wladca-pierscieni.pun.pl www.bakugannowavestroia.pun.pl www.badandsexy.pun.pl www.grabakugan-pbf.pun.pl